Exerters Training Centre

Pierwsze w Polsce szkolenia wodorowe

Szkolenie nalewaki wodór (UNO)

Szkolenie dla osób ubiegających się o wydanie zaświadczeń kwalifikacyjnych do obsługi urządzeń (pot. nalewaki) do napełniania i opróżniania zbiorników transportujących wodór

Miejsce szkolenia

Szkolenia organizujemy na zlecenie klienta w dowolnym miejscu w Polsce lub w naszej siedzibie w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni.

Formalności

Wszelkie formalności związane z przystąpieniem do egzaminu przed Komisją Kwalifikacyjną Transportowego Dozoru Technicznego realizowane są przez nas!

Przebieg Szkolenia

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Po szkoleniu dostarczamy materiały szkoleniowe w wersji papierowej i elektronicznej umożliwiające powtórzenie materiału przed egzaminem.

Ważność zaświadczenia

Uprawnienia TDT wydane w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego, ważne są przez pięć lat.

Egzamin

W dniu egzaminu towarzyszymy naszym kursantom zapewniając powtórzenie materiału. Zdawalność egzaminu uczestników naszych szkoleń jest stuprocentowa!

Wymagania

Wymagane jest ukończenie 18 lat
oraz wykształcenie min. zawodowe.

 

 

 

 

Program szkolenia

W dniu 22 stycznia 2018 roku Ośrodek Szkoleniowy Exerters uzyskał pozytywną decyzję Transportowego Dozoru Technicznego uzgadniającą zakres przedmiotowy szkolenia dla osób ubiegających się o wydanie zaświadczeń kwalifikacyjnych wymaganych przy obsłudze urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych gazów kriogenicznych w tym wodoru.

„Nie wolno dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych kwalifikacji lub potrzebnych umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy”

Art. 237 ze zn.3 Kodeksu Pracy (Dz.U.2018.917 t.j. z dnia 2018.05.16)

Sprawdź terminy najbliższych szkoleń i zarezerwuj miejsce

Formularz Kontaktowy

kontakt

Copyright 2022 exerters, all rights reserved